Skontaktuj się z Katarzyna

Specjalista ds. zakupów

Rzeszów /
30 kwietnia 2021, 16:22/
ID ogłoszenia:ZkTWil3g
Oferta od:Osoba prywatna

Poszukujemy osoby, posiada doświadczenie w pracy kupca / specjalisty ds. zakupów, nie ma problemów z komunikacją w j. angielskim, posiada prawo jazdy kat. B (sporadyczne wyjazdy w celu przeprowadzenia audytów u dostawców). Dużym plusem jest również znajomość branży technicznej.

Miejsce pracy: Tajęcina (okolice Rzeszowa)

Twoje zadania:
• Tworzenie zapytań, pozyskiwanie ofert oraz analizowanie (ocena)
• Negocjacje cenowe oraz rekomendowanie wyboru dostawcy
• Negocjowanie warunków współpracy oraz umów handlowych
• Dokonywanie okresowych ocen dostawców
• Utrzymywanie relacji z dostawcami

Firma oferuje:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pracę pn. - pt. 8 - 16 + sporadyczne wyjazdy (przeprowadzenie audytów u dostawców)
• Podstawa min. 3500 zł netto (zależna od posiadanego doświadczenia) + prowizja (miesięczna) uzależniona od realizacji targetu przez zespół handlowy
(zespołowa i indywidualna)
• Niezbędne narzędzia do pracy: samochód do celów służbowych, telefon, laptop
• Pracę w firmie bez korporacyjnych nawyków, składającej się z 30 osób, zaś zespół to 3 osoby
• Możliwość realnego negocjowania warunków z klientem w obrębie widełek
• Realny wpływ na rozwój działu: kupiec uczestniczy w opracowywaniu strategii zakupowych

Oczekiwania:
• Doświadczenie w pracy kupca / specjalisty ds. zakupów , plus w spotkaniach handlowych
• Prawo jazdy kat. B - sporadyczne wyjazdy w celu przeprowadzenia audytów u dostawców
• J. angielski umożliwiający swobodną komunikację
• Mile widziane - znajomość rysunku technicznego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego. Miło Cię będzie poznać.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).