Skontaktuj się z Thoni Alutec

Elektromechanik Utrzymania Ruchu

Stalowa Wola /
25 lutego 2020, 09:39/
ID ogłoszenia:_qv34BNP
Stan:Nowy

Firma THONI ALUTEC w Stalowej Woli, zatrudniając ponad 1500 osób, jest jednym z największych zakładów produkujących odlewy ze stopów aluminium.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Opis stanowiska pracy:
- prowadzenie bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń oraz instalacji technicznych
- systematyczne monitorowanie pracy urządzeń oraz napraw obrabiarek CNC
- lokalizowanie, diagnozowanie i usuwanie awarii, usterek
- montaż i demontaż, regeneracja maszyn/podzespołów

Od naszych kandydatów oczekujemy:
- umiejętności czytania schematów elektrycznych oraz rysunków technicznych
- uprawnień elektrycznych do 1kV (SEP)
- gotowości do pracy w harmonogramie 4 brygadowym

Zapewniamy:
- zatrudnienie na pełny etat z umową o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- niezbędne narzędzia do wykonywanej pracy
- samodzielność oraz możliwość wykazywania się inicjatywą i wiedzą merytoryczną
- możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie profesjonalistów
- odpowiedzialne i wymagające zadania z dostępem do nowoczesnych narzędzi

Wysokość wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca@thoni-alutec.pl Kontakt telefoniczny: 15/81-49-816.
Aktualne oferty pracy również na naszej stronie internetowej www.thoni-alutec.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych
osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych dla potrzeb aktualnej lub przyszłych rekrutacji.
Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdzie Pan/Pani na stronie www.thoni-alutec.pl
w zakładce "do pobrania".
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami