Skontaktuj się z Thoni Alutec

Kierownik Zmiany Wydziału Obróbki Skrawaniem

Stalowa Wola /
14 maja 2020, 18:23/
ID ogłoszenia:gnObrF8y

Firma THONI ALUTEC w Stalowej Woli, zatrudniając ponad 1500 osób, jest jednym z największych zakładów produkujących odlewy ze stopów aluminium. Oferujemy kompleksowy zestaw usług począwszy od zaprojektowania poprzez odlanie i obróbkę odlewu aż do lakierowania i montażu wykonanych elementów.

Ze względu na specyfikę firmy poszukujemy najlepszych specjalistów na polskim rynku pracy.

W chwili obecnej rekrutujemy na stanowisko:

Opis stanowiska pracy:
- organizacja i dozorowanie produkcji w Centrum Obróbki Mechanicznej
- poprawa przepływu procesu na obrabiarkach CNC
- zarządzanie 30 osobowym zespołem

Od naszych kandydatów oczekujemy:
- umiejętności zarządzania zespołem produkcyjnym
- umiejętności nadzorowania realizacji zadań od strony jakości i wydajności procesu
produkcyjnego
- dobrej znajomości zagadnień obróbki skrawaniem
- gotowości do pracy w harmonogramie 4 brygadowym

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdzie Pan/Pani na stronie www.thoni-alutec.pl w zakładce "do pobrania".

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami