Skontaktuj się z Zespół Solina

Recepcjonistka- Solina, Dwernik

Solina /
17 marca 2021, 08:49/
ID ogłoszenia:BIbcI89U
Oferta od:Firma

Opis oferty pracy:
Masażysta
Obiekt Caryńska Resort&Spa to obiekt położony w Bieszczadach w miejscowości Dwernik.
To miejsce, w którym dba się o Gości i wymaga najwyższych standardów w pracy.
To zgrany zespół pracowników z dobrze podzielonymi zadaniami i jasno określonymi celami.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Wykonywanie masaży m.in. klasycznych, relaksacyjnych, gorącymi kamieniami
Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych
Dbanie o dobry wizerunek gabinetu masażu oraz strefy spa
Utrzymywanie porządku stanowiska pracy

WYMAGANIA:

Wykształcenie min. technik masażysta
Mile widziane kursy kosmetyczne
Wysoka kultura osobista
Zaangażowanie w powierzone obowiązki
Kreatywność i umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

OFERUJEMY:

atrakcyjne wynagrodzenie - uzależnione od doświadczenia
możliwość korzystania z posiłków pracowniczych
atrakcyjne zniżki na produkty i usługi hotelowe
stabilne zatrudnienie
elastyczne godziny pracy

Prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz kontaktowy z umieszczoną klauzulą o ochronie danych osobowych.
rekrutacja@whitesail.pl