Skontaktuj się z Magdalena

Jaki jest powód zgłoszenia?

Specjalista ds. zakupów - Jedlicze

Jedlicze /
09 maja 2024, 13:05/
ID ogłoszenia:UaXJxoIC

Naftoremont - Naftobudowa Sp. z o.o. – jedna ze Spółek Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, znana polska firma produkcyjno-budowlano–usługowa z bogatym portfelem referencji z całego świata. Sprawdzony partner, oferujący swoje usługi zarówno w kraju, jak i zagranicą. Spółka działająca we wszystkich gałęziach przemysłu świadcząc usługi remontowe, modernizacyjne i inwestycyjne dla przemysłu rafineryjnego, petrochemicznego, chemicznego, energetycznego i koksowniczego, dla hutnictwa, przemysłu cementowego i ochrony środowiska. Firma prowadząca inwestycje w formule GW jak również EPC oraz prace w branży mechanicznej, antykorozyjnej i izolacyjnej.

Aktualnie poszukujemy Kandydata/tki na stanowisko:
Specjalista ds. zakupów
Miejsce pracy: Jedlicze,

Twój zakres obowiązków:
• przygotowywanie zapytań ofertowych,
• prowadzenie rozmów, negocjacji handlowych i przygotowywanie umów,
• sporządzanie zestawień i analiza ofert, tworzenie raportów na potrzeby Spółki,
• przygotowywanie zamówień,
• stałe monitorowanie rynku dostawców usług i materiałów,
• budowanie relacji z nowymi oraz dotychczasowymi podwykonawcami i dostawcami,
• pozyskiwanie nowych dostawców i podwykonawców,
• prowadzenie dokumentacji zakupowej zgodnie z procedurami obowiązującymi w organizacji.

Nasze wymagania:
• znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację - warunek konieczny,
• wykształcenia wyższego, mile widziane z zakresu zarządzania projektami, ew. transport, logistyka, ekonomia, prawo,
• doświadczenia w realizacji zakupów w strukturach korporacyjnych min. 1 rok,
• znajomość SAP w module MM będzie dodatkowym atutem,
• umiejętności prowadzenia negocjacji, budowania dobrych relacji z klientami.

To oferujemy:
• stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
• pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
• ambitne wyzwania zawodowe,
• dużą samodzielność w działaniach,
• możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
• dofinansowanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i kursów,
• pakiet benefitów (m.in. karta MultiSport, opieka zdrowotna, ubezpieczenia na życie, ZFŚS).

Dane kontaktowe

Polecamy