Skontaktuj się z Zespół Solina

Kierownik recepcji i restauracji

Solina /
14 lipca 2021, 13:21/
ID ogłoszenia:lwl9K57h
Oferta od:Firma
Cena:3 000,00 zł

Kierownik Recepcji/Restauracji
Miejsce pracy: White Sails Solina, Solina
Główne obowiązki:
• zapewnienie profesjonalnych, najwyższej jakości usług świadczonych przez recepcję,
• maksymalizowanie przychodów hotelu poprzez sprzedaż pokoi i usług hotelowych, identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w sposób zapewniający satysfakcję gości i pracowników,
• budowanie zespołu, a także tworzenie i wdrażanie standardów w bezpośredniej obsłudze gościa hotelowego
• nadzorowanie pracy podległych pracowników
• przyjmowanie rezerwacji oraz sprzedaż miejsc noclegowych
• identyfikacja potrzeb klienta i monitorowanie poziomu jego zadowolenia
• nadzór nad wdrażaniem nowych produktów i usług
• szkolenie pracowników oraz nadzór nad standardem obsługi Wymagania wobec kandydatów: • wykształcenie wyższe (mile widziane w obszarze hotelarstwa - turystyki),
• doświadczenie zawodowe w Dziale Recepcji/Rezerwacji na stanowisku Szefa Zmiany lub Zastępcy Kierownika Recepcji/Rezerwacji,
• znajomość języka angielskiego,
• umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z Gościem,
• zorientowanie na wysoki standard obsługi klienta zewnętrznego i wewnętrznego,
• bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu,
• zaangażowanie i wysoki poziom motywacji do pracy,
• umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i samodzielność w podejmowaniu decyzji,
• zdolność do pracy w warunkach podwyższonego stresu,
• dyspozycyjność. • praktyczna znajomość programów hotelowych oraz MS Office
• wysoka kultura osobista
• determinacja w osiąganiu jak najlepszych rezultatów
• samodzielność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
• otwartość na nowe trendy w hotelarstwie
• dyspozycyjność, sumienność i zaangażowanie
Oferujemy: • możliwość rozwoju zawodowego i awansu, • praca w młodym dynamicznym zespole, • samodzielne stanowisko i przyjazną atmosferę, • stabilną prace w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży hotelarskiej. • atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę lub B2B.