Skontaktuj się z Agnieszka Szmigielska

Hotel Arłamów **** Zastępca szefa kuchni

Ustrzyki Dolne /
02 kwietnia 2024, 17:12/
ID ogłoszenia:I032SJQ0
Oferta od:Firma

Twój zakres obowiązków
• kontrola dostaw oraz stanów magazynowych,
• kontrola jakości oraz sposobu serwowania dań,
• zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług oraz przestrzeganie norm i standardów produkcji,
• zachowanie estetyki wydawanych dań oraz czystości stanowisk pracy,
• utrzymywanie najwyższego poziomu obsługi gości
• tworzenie i wdrażanie nowych smaków oraz pozycji w menu wspólnie z Szefem Kuchni
• organizacja i monitorowanie pracy zespołu
• nadzór nad utrzymywaniem standardów HACCP i BHP

Nasze wymagania
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• pasja do zawodu
• bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętności pracy w zespole i samodzielnie
• znajomość zasad HACCP
• aktualna książeczka dla celów sanitarno- epidemiologicznych
• komunikatywność i umiejętność współpracy zarówno z zespołem kuchennym, jak i z innymi działami restauracji.

Oferujemy
● pracę z zespołem doświadczonej załogi kuchennej,
● zakwaterowanie i wyżywienie na terenie obiektu lub w pobliskiej okolicy,
● wewnętrzny system motywacyjny, szkolenia i projekt #ARŁAMOVE,
● możliwość poszerzania horyzontów zawodowych w branży turystycznej,
● współtworzenie marki Hotelu Arłamów