Skontaktuj się z Newborn Plastic s.c.

Specjalista ds. HR

Kolbuszowa /
15 września 2021, 12:07/
ID ogłoszenia:mimQH-Ba
Stan:Nowy
Oferta od:Firma
Cena:3 000,00 zł

Firma Newborn Plastic s.c. z siedzibą w Kolbuszowej świadcząca usługi w rozwijającej się branży tworzyw sztucznych zatrudni: Specjalistę ds. HR

Zakres obowiązków:

prowadzenie procesów rekrutacji i selekcji,
koordynacja działań związanych z zatrudnieniem nowych pracowników,
ścisła współpraca z innymi działami wewnątrz firmy,
budowanie kultury organizacyjnej oraz wspieranie efektywnej komunikacji wewnętrznej, współpraca w zakresie komunikowania i wprowadzania zmian organizacyjnych, budowania zespołów, rozwiązywania konfliktów i problemów personalnych, bezpośredniej komunikacji pomiędzy szczeblami zarządzania w organizacji,
bieżące wsparcie pracowników i managerów w sprawach pracowniczych, koordynowanie działań szkoleniowych i rozwojowych,
wsparcie działu logistyki w organizacji transportów.

Oczekiwania:

wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe,
minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
praktyczna wiedza z zakresu narzędzi rekrutacji oraz znajomość nowoczesnych metod pozyskiwania kandydatów,
wysokie umiejętności organizacyjne i zorientowanie na rezultat,
samodzielność i inicjatywa, znajomość przepisów prawa pracy.

Oferujemy:

pracę w firmie o ugruntowane pozycji na rynku,
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
pracę w młodym i zmotywowanym do działania zespole,
odpowiednie wdrożenie i szkolenie.