Skontaktuj się z Joanna Maciuszek

Administrator IT

Rzeszów /
22 sierpnia 2023, 16:00/
ID ogłoszenia:Ppzzf9KI

Miejsce pracy: Zaczernie

Zakres zadań:
konfiguracja oraz administracja serwerami Windows / Linux,
konfiguracja urządzeń sieciowych,
konfiguracja oraz nadzór nad backupami,
diagnozowanie przyczyn i rozwiązywanie problemów w obszarze administrowanych systemów,
zarządzanie środowiskami wirtualnymi,
wdrażanie nowych rozwiązań, technologii
rozwój narzędzi monitoringu

Wymagania:
co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
dobra znajomość środowiska Windows Active Directory,
bardzo dobra znajomość administracji serwerami Windows / Linux,
konfiguracja urządzeń sieciowych, znajomość VLAN,
umiejętność pisania skryptów (bash, Powershell, Python lub PHP),
znajomość przynajmniej jednej technologii wirtualizacji (HyperV, VMware, Proxmox),

Dodatkowe atuty:

praktyczna znajomość SQL,
znajomość urządzeń UTM,
znajomość serwerów pocztowych,
znajomość systemów automatyzacji Ansible, Puppet,
znajomość Docker,
podstawowa znajomość systemów klasy ERP

Oferujemy:
- umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia,
- niezbędne narzędzia do pracy,
- pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
- możliwość rozwoju zawodowego,
- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
- dofinansowanie do nauki języka angielskiego
- pakiety medyczne,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (cv, list motywacyjny) z podaniem stanowiska oraz o dopisanie w swojej ofercie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 24.05.2018 o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000) oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Aplikacje prosimy przesłać na adres mailowy: rekrutacja@mlsystem.pl.

Informujemy, że administratorem danych osobowych Kandydatów przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest ML System S.A. (36-062 Zaczernie 190G) Dane nie są udostępniane innym podmiotom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania lub żądania usunięcia.

Dane będą przetwarzane przez okres 12 miesięcy od daty przesłania aplikacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać informację na adres: rekrutacja@mlsystem.pl używając adres email, który został wskazany podczas składania aplikacji.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.