Skontaktuj się z Katarzyna

Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Jasło (1/2 etatu)

Jasło /
13 listopada 2020, 08:48/
ID ogłoszenia:sU1MWJCh

Firma z branży usług ochrony, ogólnopolski lider w swojej profesji zatrudni osobę na stanowisko:
Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej .

Miejsce pracy: Jasło.

Oferta szczególnie skierowana do osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności - zatrudnienie w zakładzie pracy chronionej.

Zadania:

- patrolowanie ruchu osobowo – towarowego

- patrolowanie terenu wewnętrznego.

Wymagania:

ˇ wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony ,

ˇ dyspozycyjność,

ˇ punktualność,

ˇ sumienność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.

ˇ pewność siebie

Oferujemy:

ˇ zatrudnienie na umowę o pracę,

ˇ pracę w zgranym zespole współpracowników,

ˇ możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

ˇ stabilność zatrudnienia i terminowe wypłaty,

ˇ dodatkowe benefity dla pracownika z orzeczeniem o niepełnosprawności, typu: ryczałty na dojazdy, dofinansowania do leków, karta MultiSport itp.

ˇ wdrożenie stanowiskowe i wsparcie przełożonego.

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00 pod nr tel. 510 - pokaż numer telefonu - , 510 - pokaż numer telefonu - , po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 717 - pokaż numer telefonu -

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118.