Skontaktuj się z Magdalena

Jaki jest powód zgłoszenia?

Specjalista ds. planowania i harmonogramowania

Jedlicze /
10 kwietnia 2024, 16:57/
ID ogłoszenia:OlVRnM-l

Naftoremont - Naftobudowa Sp. z o.o. – jedna ze Spółek Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, znana polska firma produkcyjno-budowlano–usługowa z bogatym portfelem referencji z całego świata. Sprawdzony partner, oferujący swoje usługi zarówno w kraju, jak i zagranicą. Spółka działająca we wszystkich gałęziach przemysłu świadcząc usługi remontowe, modernizacyjne i inwestycyjne dla przemysłu rafineryjnego, petrochemicznego, chemicznego, energetycznego i koksowniczego, dla hutnictwa, przemysłu cementowego i ochrony środowiska. Firma prowadząca inwestycje w formule GW jak również EPC oraz prace w branży mechanicznej, antykorozyjnej i izolacyjnej.

Aktualnie poszukujemy Kandydata/tki na stanowisko:
Miejsce pracy: Jedlicze, Przysieki

Twój zakres obowiązków:
• planowanie realizowanych projektów,
• przygotowanie harmonogramów realizacyjnych projektów warsztatowych,
• opracowanie harmonogramów realizacji prac na budowach,
• przesyłanie właściwych zasobów do zakresów prac,
• analiza realizacji prac w odniesieniu do harmonogramu,
• raportowanie odchyleń realizacyjnych w stosunku do harmonogramu,
• praca w MS Office i/lub Primavera.

Czego oczekujemy:
• wykształcenie minimum średnie,
• doświadczenia na podobnym stanowisku pracy powyżej 1 roku,
• dobrej znajomości języka angielskiego lub języka niemieckiego,
• samodzielności w działaniu,
• umiejętności pracy w zespole,
• dyspozycyjność do pracy na projektach realizowanych w kraju i za granicą,
• mile widziane SCC.

Zapewniamy:
• stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
• pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
• przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,
• ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
• możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
• dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
• pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników).

Dane kontaktowe