Skontaktuj się z Aneta

pracownik na stanowisko Kosztorystant Budowlany

Rzeszów /
04 marca 2020, 11:33/
ID ogłoszenia:0my4Mre2

Hilljet Construction Limited Rzeszów poszukuje pracownika na stanowisko: KOSZTORYSANT.
KOSZTORYSANT BUDOWLANY
Firma Hilljet Construction Limited poszukuje pracownika na stanowisko: KOSZTORYSANT.
Miejsce pracy Rzeszow, Polska
Opis oferty pracy:
Obowiązki:
- analizowanie dokumentacji projektowej- opracowywanie kosztorysów budowlanych przy pomocy komputerowych systemów kosztorysowania- kierowanie zapytań ofertowych do podwykonawców i dostawców branżowych- przygotowywanie dokumentów ofertowych- monitorowanie kosztów projektów
Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę- atrakcyjne wynagrodzenie
Wymagania:
- dobra znajomość zagadnień z zakresu budownictwa oraz nowoczesnych technik i technologii stosowanych w budownictwie- znajomość programów kosztorysowo/kalkulacyjnych oraz obsługi komputera w zakresie pakietu Office- dobra znajomość rynku materiałów budowlanych- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Mile widziane:
- znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
Bardzo prosimy o aplikowanie wysyłając CV na adres email ponizej:
aneta@hilljet.com