Skontaktuj się z Agnieszka Szmigielska

Hotel Arłamów **** Technik utrzymania ruchu / Elektromonter

Ustrzyki Dolne /
04 marca 2024, 09:20/
ID ogłoszenia:eLqOwSra
Oferta od:Firma

Twój zakres obowiązków
• Kompleksowe utrzymanie ciągłości pracy kompleksu hotelowego – usuwanie awarii, działania prewencyjne;
• Zapewnienie wsparcia technicznego dla służb utrzymania ruchu i inwestycji;
• Aktywny udział we budowie i wdrażaniu nowych urządzeń;

Nasze wymagania
• Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (elektryczne);
• Uprawnienia Energetyczne SEP Grupa 1 do 15kV w zakresie eksploatacji;
• Doświadczenie na podobnym stanowisku;
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym -ruch ciągły
• Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (schematy elektryczne, rysunki techniczne);
• Praktyczne umiejętności diagnozowania oraz usuwania usterek maszyn;
• Umiejętność pracy w zespole, przedsiębiorczość i inicjatywa;
• Wiedza oraz umiejętności praktyczne z zakresu systemów automatyki przemysłowej oraz budynkowej;
• Obsługa MS Excel;
• W przypadku obcokrajowców – komunikatywny język polski w mowie i piśmie.

Mile widziane
• Wiedza oraz umiejętności praktyczne z zakresu elektryki, systemów automatyki
• Uprawnienia Energetyczne SEP grupa 2 w zakresie eksploatacji
• Uprawnienia SEP eksploatacyjne do 15kV
• Umiejętność diagnozowania sterowników

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie
• Możliwość zakwaterowania oraz wyżywienia
• Stabilizację i bardzo przyjazną atmosferę w pracy