Skontaktuj się z Monika

MONTER operator wózka widłowego / podestu ruchomego Delegacje

Jarosław /
21 godzin temu/
Cena:

6 000,00 zł

ID ogłoszenia:DXHteVuT
Oferta od:Firma
Cena:6 000,00 zł

AMJ POLAND zajmuje się relokacją zakładów produkcyjnych i fabryk, jak również montażem obiektów przemysłowych. Świadczymy kompleksowe usługi montażowo-budowlano-elektryczne głównie w zakresie przemysłowym.

Poszukujemy osoby na stanowisko :

monter z uprawnieniami na podesty ruchome lub wózek widłowy

Zakres obowiązków:

montaż maszyn i relokacja zakładów przemysłowych

Delegacje na terenie Polski 5-dniowe lub 2-tygodniowe w małych ekipach.

Wymagania:

doświadczenie w pracy z elektronarzędziami,

zdolności manualne,

praktyczne doświadczenie w montażu,

prawo jazdy kategorii B,

chęć do pracy zespołowej.

To oferujemy:

Umowa o pracę,

Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Atrakcyjne zarobki + premie,

Możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia, kursy.

Dane kontaktowe

Polecamy