Skontaktuj się z Anna

Elektryk, Dania

Jarosław /
22 listopada 2023, 15:02/
ID ogłoszenia:PNqfOCNJ

Eterni Group delivers more than 2000 employees within 3 companies (Eterni Norge AS, Pedagogisk VikarSentral
AS and Elektro Personell AS). The majority of our employees are working within construction & industry,
production, installation, schools and kindergartens.
Elektryk – darmowe zakwaterowanie
Miejsce pracy: Køge
Eterni and Xterna A/S are now one company. Xterna A/Sare is a temp agency in Denmark. We are a company
with 100% Danish capital and we provide qualified labor for construction, industry, production, energy and
administration to clients in Denmark and Scandinavia
Start pracy marzec/kwiecien.
Naszym klientem jest duza firma elektryczne, a projekt obejmuje montaż instalacji w budynku administracyjnym
oraz w centrum logistycznym.
Poszukujemy Elektryków do Danii
Zadania:
•Montaż tras kablowych
•Układanie przewodów
•Montaż oświetlenia, armatur i komponentów
•Okablowanie i montaż detektorów instalacji przeciwpożarowych
•Podłączanie rozdzielnic
Kwalifikacje:
•Doświadczenie jako elektryk budowlany/przemysłowy
•Umiejętność czytania rysunku
•Samodzielna komunikacja w języku angielskim
Cechy charakteru:
•Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
•Umiejętność współpracy
•Zaangażowanie w pracę
•Elastyczność
•Odpowiednie podejście do zagadnień BHP
Oferujemy:
•Atrakcyjne i długofalowe możliwości pracy
•Stawka 200 koron brutto/h
•Rozwój umiejętności zawodowych
•Zakwaterowanie oplacane w 90% przez klienta
•Rotacje 4/2
Dziękujemy i zapraszamy!
Porozmawiajmy o ofertach pracy, jakie Eterni może Ci zaoferować w Norwegii oraz Danii. Czekamy na kontakt od
Ciebie: IR@eterni.no
By sending your CV to Eterni Norway, part of the Eterni Group as a candidate, you will be registered as an
applicant. During your registration, the company will collect and use information about you to make available our
services and maintain our relationship with you. Our Privacy Information Policy for Eterni Norway explains how we
collect and use information about you and the rights you have.