Skontaktuj się z MaxPowerEU

Malarz/ pracownik ogólnobudowlany - Niemcy od ZARAZ !!

Jarosław /
25 listopada 2020, 16:12/
ID ogłoszenia:31CFbasI
Oferta od:Firma
Cena:9 800,00 zł

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATA DO PRACY NA STANOWISKU:
Malarz/ pracownik ogólnobudowlany

Miejsce pracy: Niemcy - ( posiadamy oferty pracy w różnych lokalizacjach Niemiec )

Opis stanowiska/ Obowiązki:

· malowanie wnętrz budynków mieszkalnych ( stare/nowe budownictwo) ,
Mile widziane umiejętności: tapetowania, sucha zabudowa ( tynki, gładzie)

Wymagania :

· znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym,
· wykształcenie kierunkowe w zawodzie
· gotowość do szybkiego wyjazdu,
· doświadczenie zawodowe,
· świadectwo ukończenia szkoły
· prawo jazdy kat B. + auto – warunek konieczny

Oferujemy:

· niemiecka umowa o pracę,
· możliwość długofalowej współpracy,
· atrakcyjne wynagrodzenie + diety,
· zapewnienie zakwaterowania w dogodnej lokalizacji,
· składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę,
· możliwość wypłacania zaliczek,
· respektowane prawo do urlopu ,
· pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Administratorem danych osobowych podanych przez Ciebie w CV oraz innych dokumentach rekrutacyjnych jest Max Power EU z siedzibą w Bielanach Wrocławski ul. Wrocławska 7 55-040 Kobierzyce. Twoje dane będziemy przetwarzać w celu przeprowadzenia rekrutacji, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody, w celu przesyłania informacji marketingowych oraz handlowych. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane osobowe znajdziesz w Klauzuli informacyjnej RODO. Jeśli chcesz, abyśmy umieścili Twoje CV w naszej bazie wyraź zgodę na przetwarzanie przez Max Power EU Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Max Power EU. http://max-power.com.pl/RODO/Zgoda_CV_link.pdf