Skontaktuj się z As Interim

Spawacz MIG MAG praca od zaraz Francja

Jasło /
29 sierpnia 2022, 19:12/
ID ogłoszenia:7Irn_j7B

AS Interim to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 27848, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko: Spawacz MIG-MAG

Miejsce pracy: Francja/Grenoble

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Spawanie spoin na stali konstrukcyjnej metodą 135 -138 grubość 2-3-5 mm. na terenie warsztatu

- Spawanie (barierek , balustrad , bram ) wiercenie , cięcie i szlifowanie materiałów.

- Obsługa spawarki , gilotyny, giętarki , suwnicy .

- Prace według planów i rysunków technicznych pod nadzorem brygadzisty

WYMAGANIA :

- Doświadczenie 5 letnie w spawaniu metodą 135-138

- Umiejętność pracy na podstawie rysunku

- Zaangażowanie i motywacja do pracy

- Aktualne certyfikat spawalniczy mile widziane

- Dbanie o bezpieczeństwo pracy - z uwzględnieniem używania specjalistycznej odzieży ochronnej

OFERUJEMY :

- Pracę tymczasową na terenie Francji

- Stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- Pracownik zostanie objęty ubezpieczeniem społecznym ,emerytalne, rentowe, wypadkowym

- Wymiar czasu pracy: 39 godzin w pięciodniowym tygodniu pracy

- Możliwość pracy w nadgodzinach zależne od nakładu pracy

- Stawka godzinowa: 17,70 euro/brutto

- Koszt zakwaterowania opłaca firma

- Wyżywienie na stołówce firmowej

- Możliwość długotrwałej współpracy

- Możliwość pobierania zaliczek w trybie tygodniowym

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 788564136, 881411500 lub adres email- asinterim.pl@gmail.com