Skontaktuj się z Justyna

Mechanik instalacji z zakresu techniki sanitarnej i grzewczej

Rzeszów /
11 grudnia 2023, 13:27/
ID ogłoszenia:VzOF6RdZ
Stan:Nowy
Oferta od:Firma
Cena:20 300,00 zł

beegy, przedsiębiorstwo należące do MVV Energie AG, jest dostawcą produktów i usług w zakresie odnawialnych, zdecentralizowanych rozwiązań energetycznych. Innowacyjne usługi, takie jak instalacje fotowoltaiczne, inteligentne sterowanie ładowaniem dla pojazdów elektrycznych oraz montaż i instalacja nowoczesnych i regeneracyjnych instalacji grzewczych optymalnie uzupełniają portfolio produktów w obszarze energii słonecznej.

Wciąż się rozwijamy i w celu wzmocnienia naszego zespołu w lokalizacji: Mannheim/Kiel/Frankfurt a.M. w ramach bezpośredniego stałego zatrudnienia na pełen etat poszukujemy osób na stanowisko:

Mechanik instalacji z zakresu techniki sanitarnej i grzewczej SHK/HKLS (m/k/i)

Oferujemy:
→ Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony w przyszłościowej branży z atrakcyjnym wynagrodzeniem 3100-4450 EUR/Brutto + Bonusy+ Dodatek żywieniowy
→ Przejrzystą ścieżkę kariery z regularnymi możliwościami doskonalenia zawodowego w rozwijającej się firmie
→ Możliwość awansu na stanowisko kierownika zespołu w przypadku dobrych predyspozycji/kwalifikacji
→ Wsparcie finansowe na potrzeby uznania zdobytego wykształcenia (w stopniu mistrza) i ukończonych szkoleń/studiów
→ Stałe prawo do urlopu w wymiarze 30 dni rocznie i korzystanie z konta nadgodzin
→ System jednozmianowy i wolne weekendy, płatne nadgodziny
→ Pełny zwrot kosztów dojazdu z Polski do Niemiec
→ Dodatek za posiłki w wysokości 14 EUR lub 28 EUR za pracę w terenie (nieopodatkowany)
→ Bardzo dobrą atmosferę pracy i zmotywowany zespół
→ Sfinansowanie kursu języka niemieckiego w przypadku nieznajomości niemieckiego

Czekają na Ciebie ciekawe zadania, takie jak:
→ Montaż i instalacja nowoczesnych i regeneracyjnych instalacji grzewczych wraz z odpowiednim orurowaniem
→ Konserwacja i serwisowanie instalacji i systemów
→ Analiza i naprawa usterek instalacji u naszych klientów
→ Cyfrowa dokumentacja naszych raportów z czynności i konserwacji oraz protokołów usterek
→ Doradztwo i wsparcie dla naszych klientów w kwestiach technicznych

Nasze wymagania:
→ Ukończone wykształcenie w zakresie mistrza techniki grzewczej, mechanika urządzeń techniki sanitarnej, grzewczej, montera instalacji gazowych, inżyniera instalacji grzewczych, montera instalacji wodnych, inżyniera instalacji centralnego ogrzewania lub montera wentylacji
→ Minimum 3-letnie doświadczenie w naprawie i konserwacji różnych marek grzewczych, jak również w obsłudze z systemami regulacji ogrzewania w prywatnych gospodarstwach domowych
→ Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
→ Prawo jazdy kat. B