Skontaktuj się z Ilona

Operator maszyn CNC- od zaraz

Dębica /
04 stycznia 2022, 12:06/
ID ogłoszenia:N6HsUWRG
Oferta od:Osoba prywatna

Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Dębica

Czy posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku? Znasz procesy obróbki skrawaniem? Posiadasz uprawnienia do obsługi suwnic? Czy potrafisz programować maszyny?
TO PRACA IDEALNA DLA CIEBIE!

Chcesz poznać zakres obowiązków? Do Twoich zadań należeć będzie:

• Obróbka metali i obsługa maszyn CNC

• Programowanie obrabiarki

• Obsługa suwnic z poziomu roboczego i hakowego

• Posługiwanie się narzędziami pomiarowymi

W ZAMIAN OTRZYMASZ:

• Umowę o pracę

• Stabilność i możliwość rozwoju zawodowego

• Pracę w systemie dwuzmianowym - 6-14 / 14-22

• Wynagrodzenie 15-25 zł netto/ godzinę

• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Zainteresowany? APLIKUJ:

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).