Skontaktuj się z Kadry Lerg

Ślusarz

Dębica /
18 października 2022, 09:35/
ID ogłoszenia:_GfkntgS
Oferta od:Firma

Miejsce pracy: Pustków-Osiedle

Zakres obowiązków:
- wykonywanie przeglądów i napraw instalacji i urządzeń produkcyjnych

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe lub średnie mechaniczne
- umiejętność spawania mile widziana (aktualne uprawnienia nie są konieczne)

Oferujemy
- umowę o pracę w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku
- przyjazną atmosferę pracy
- system dodatków pozapłacowych
- system premiowania
- możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w trakcie procesu rekrutacji i niewymienionych w art. 22.1 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 22.1 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacji przez Administratora - LERG S.A. z siedzibą w Pustkowie-Osiedlu 59D.”
Jeżeli chce Pan/Pani aby kandydatura była brana pod uwagę także w przyszłych procesach rekrutacji prosimy o dopisanie do klauzuli treści: ”oraz na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych”.
Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą na potrzeby procesu rekrutacji przez Administratora, którym jest LERG S.A. z siedzibą w Pustkowie-Osiedlu 59D.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych znajdują się na stronie:www.lerg.pl/dolacz-do-nas/ochrona-danych.