Skontaktuj się z Katarzyna

Konstruktor

Wadowice Górne /
19 maja 2023, 12:38/
ID ogłoszenia:SmWtfzDG
Oferta od:Osoba prywatna

Jesteś osobą kreatywną i twórczą?
Z nami możesz dzielić się pomysłami oraz je realizować.

Zatrudnimy KONSTRUKTORA do pracy w okolicach MIELCA – Wadowice Górne.

OTRZYMASZ:

• Umowę o pracę
• Wynagrodzenie ustalane indywidualnie
• Pracę w systemie jednozmianowym (7:00 – 15:00)
• Wolne weekendy
• Dofinansowania do szkoleń
• Kartę Multisport

Twoimi zadaniami będą:

• Samodzielne projektowanie części i złożeń konstrukcji metalowych
• Tworzenie dokumentacji technicznej do produkcji i montażu
• Proponowanie nowych rozwiązań, optymalizacja i praca koncepcyjna

Jeżeli posiadasz doświadczenia w projektowaniu CAD (Inventor) to APLIKUJ i daj zaprosić się na rozmowę rekrutacyjną.