Skontaktuj się z Agnieszka Szmigielska

Hotel Arłamów**** Manager ds. Barów i Kawiarni

Ustrzyki Dolne /
10 czerwca 2024, 17:42/
ID ogłoszenia:Wpq3se6F
Oferta od:Firma

Oferujemy:
• Pracę w renomowanym Hotelu
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pełnoetatowe zatrudnienie
• Wynagrodzenie analogiczne do posiadanych umiejętności
• Stabilizację i bardzo przyjazną atmosferę w pracy
• Możliwość zamieszkania na terenie obiektu

Opis stanowiska:
• odpowiedzialność za profesjonalną obsługę, zgodnie z obowiązującymi standardami
• zapewnianie wysokiej jakości świadczonych usług oraz dbanie o dobry wizerunek Hotelu
• analiza potrzeb, oczekiwań i opinii gości
• kontrola jakości produktów i usług
• kontrola zużycia sprzętu
• odpowiedzialność za wszystkie przestrzenie barowe w Hotelu
• kreacja karty menu w podległych punktach
• kształtowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z gośćmi
• nadzór pracy pracowników działu gastronomii, sprzedaży, kosztów i jakości obsługi wszystkich podległych punktów gastronomicznych w celu maksymalizacji sprzedaży i zysków
• prowadzenie dokumentacji związanej z czasem pracy podległych pracowników ( w tym: ewidencji czasu pracy, dokumentacji dotyczącej udzielania urlopów oraz czasu wolnego za ewentualne godziny nadliczbowe, innych dokumentów związanych z czasem pracy podległego personelu)

Wymagania:
• przynajmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w kawiarni, barze, restauracji
• dobra znajomość języka angielskiego/ będzie dodatkowym atutem
• bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu pracowników
• konsekwencja w realizacji założonych celów
• zaangażowanie i inicjatywa w działaniu
• elastyczność i otwartość na zmiany