Skontaktuj się z Agnieszka Szmigielska

Hotel Arłamów **** Pracownik gospodarczy

Ustrzyki Dolne /
02 kwietnia 2024, 17:09/
ID ogłoszenia:G1ae_sPU
Oferta od:Firma

Zakres obowiązków:
• utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz obiektów
• wsparcie prac warsztatu i działu technicznego
• staranność, sumienność, uczciwość i pracowitość
• prowadzenie pojazdów służbowych
• zimowe utrzymanie dróg powiatowych
• budowa sceny pod eventy
Od kandydatów oczekujemy:
• prawo jazdy kat. B,C, atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. C+E, T, D
• umiejętności manualnych typu: „złota rączka”,
• wykonywanie drobnych prac montażowych, naprawczych
• chęci do pracy i zaangażowania
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• preferowani Panowie z racji wykonywanej pracy
• brak przeciwskazań do pracy na wysokości pow. 3 m
• doświadczenia w dziedzinie elektryki

Oferujemy:
• stabilność zatrudnienia
• terminowe wynagrodzenie
• narzędzia niezbędne do pracy
• możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
• możliwość zakwaterowania oraz wyżywienia