Skontaktuj się z Agnieszka Szmigielska

Hotel Arłamów **** Szef cukierni

Ustrzyki Dolne /
02 kwietnia 2024, 17:09/
ID ogłoszenia:LzDK01SA
Oferta od:Firma

Opis stanowiska:
• Produkcja i ekspedycja wyrobów cukierniczych w systemie bankietowym oraz a’la carte
• kontrola jakości oraz sposobu serwowania wyrobów cukierniczych
• organizacja i monitorowanie pracy zespołu
• nadzór nad utrzymywaniem standardów HACCP i BHP
• utrzymywanie najwyższego poziomu obsługi gości

Wymagania:
• Doświadczenie z cukierni hotelowej

Oferujemy:
• Pracę w renomowanym Hotelu
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Profesjonalne szkolenia
• Pełnoetatowe zatrudnienie
• Wynagrodzenie analogiczne do posiadanych umiejętności
• Stabilizację i bardzo przyjazną atmosferę w pracy
• Możliwość zamieszkania na terenie obiektu