Skontaktuj się z Agnieszka Szmigielska

Hotel Arłamów****Zastępca Managera Służby Pięter

Ustrzyki Dolne /
07 czerwca 2024, 17:52/
ID ogłoszenia:Tx0q55H7
Oferta od:Firma

Twój zakres obowiązków
• koordynacja pracy podległego działu
• delegowanie, kontrola i weryfikacja pracy podległych pracowników
• współpraca z firmami zewnętrznymi w sprawach usług na rzecz hotelu
• prowadzenie dokumentacji i raportowanie do przełożonego
• zapewnienie wysokiej jakości obsługi Gościa poprzez monitorowanie standardów czystości, porządku oraz komfortu dla gości
• monitorowanie i kontrola wykorzystania zasobów, w tym środków czystości, sprzętu i materiałów eksploatacyjnych
• ścisła współpraca z Kierownikiem HK oraz pozostałymi działami

Nasze wymagania
• doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w branży usługowej lub zarządzaniu obiektami będzie dodatkowym atutem.
• umiejętność skutecznego zarządzania zespołem, motywowania pracowników oraz rozwiązywania konfliktów.
• doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz zdolność efektywnej organizacji pracy.
• znajomość przepisów i standardów dotyczących higieny i bezpieczeństwa pracy będzie mile widziana.
• umiejętność pracy pod presją czasu oraz elastyczność w dostosowywaniu się do zmieniających się warunków
• miło jeżeli posiadasz aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

To oferujemy
• narzędzia niezbędne do pracy
• możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
• wynagrodzenie analogiczne do posiadanych umiejętności
• stabilizację i bardzo przyjazną atmosferę w pracy
• pełne zaplecze socjalne (możliwość zakwaterowania, korzystania z kantyny Hotelowej)
• możliwość korzystania z infrastruktury Hotelu, basenu, siłowni
• możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
• elastyczny grafik
• system premiowy