Skontaktuj się z AZU

Pracownik biurowy. Obsługa klienta oraz naprawa drobnego sprzętu AGD.

Jarosław /
25 stycznia 2023, 18:53/
ID ogłoszenia:FJTkQWTH
Oferta od:Firma

OPIS STANOWISKA I ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Kompleksowa obsługa klienta zarówno bezpośrednia jak i telefoniczna.
Organizacja pracy techników.
Obsługa magazynu, fakturowanie,
Obsługa urządzeń biurowych (komputer, drukarka, kasa fiskalna, telefon)
Obsługa programów serwisowych
Naprawa drobnego sprzętu AGD na miejscu w serwisie (nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy)

Praca jednozmianowa, nie pracujemy w weekendy.

Praca w zakładzie w Jarosławiu od 8 do 16.

NASZA OFERTA JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

Posiadasz wykształcenie minimum średnie. Jesteś osobą komunikatywną, dobrze zorganizowaną i zaangażowaną w to co robisz.
Cenisz sobie długotrwałą współpracę.
Samodzielnie organizujesz codzienną pracę i realizujesz powierzone zadania.
Znasz system Windows, sprawnie posługujesz się przeglądarką i systemami pocztowymi.
Wykształcenie techniczne oraz doświadczenie w tym zakresie będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

Działania naszej firmy opieramy na długotrwałych relacjach, dlatego też po okresie próbnym oferujemy stałe, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Nasza firma współpracuje z największymi producentami sprzętu AGD. Dzięki pracy u nas zyskujesz kontakt z najnowszymi rozwiązaniami w branży poprzez szkolenia firmowe.

Brzmi interesująco? Jeśli TAK!, to już dzisiaj prześlij swoją aplikację. Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz LM. Zgłoszenia bez nich nie będą rozpatrywane.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma AZU Eko-service z siedzibą w Przemyślu, ul. Mickiewicza 9 adres e-mail: rekrutacja.azu@gmail.com