Skontaktuj się z Aneta

Asystent/-ka Księgowej

Rzeszów /
15 lutego 2020, 10:23/
ID ogłoszenia:ZZ8okY6n

Firma Hilljet Construction Limited zatrudni osoby na stanowisko KSIEGOWEJ. Miejsce pracy: Rzeszow, Polska.

Opis stanowiska
- Prowadzenie pelnej ksiegowosci firmy
- Rozliczanie podatku
- Ewidencja dokumentów księgowych, ich weryfikacja i księgowanie
- Nadzorowanie prawidłowego obiegu, przechowywania i archiwizacji dokumentów księgowych
- Księgowanie kosztów zakupów
- Księgowanie listy płac
- Rozliczanie zaliczek
- Sprawozdania

Wymagania
- Znajomość zagadnień księgowych i podatkowych (mile widziana, lecz nie wymagana znajomość zasad angielskiej księgowości)
- Biegla obsluga pakietu Office, w szczególności Excel
- Zaangażowania w wykonywane zadania
- Dokładność, terminowość, rzetelność

Oferujemy:
- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- szkolenia na stanowisku pracy
- możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

Prosimy o przesylanie CV na adres: aneta@hilljet.com