Skontaktuj się z Anna

Specjalista/ka ds. wprowadzania danych w języku angielskim

Rzeszów /
09 maja 2022, 13:01/
ID ogłoszenia:2iyMyqU0
Stan:Nowy
Oferta od:Firma
Cena:3 800,00 zł

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista/ka ds. wprowadzania danych w j. ang.

Zakres obowiązków:
-wprowadzanie, analiza i przesyłanie danych do systemu w języku angielskim,
-identyfikacja potencjalnych problemów, kodowanie systemu WIS,
-praca w trybie stacjonarnym w oddziale firmy w Rzeszowie.

Od Kandydatów oczekujemy:
-gotowości do pracy w godzinach od 14:00 do 22:00 od poniedziałku do piątku,
-biegłej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
-dobrej znajomości pakietu Office (w szczególności Excel),
-mile widziana znajomość branży logistycznej,
-umiejętności pracy w zespole,
-mile wiedziana umiejętność przetwarzania danych,
-samodzielności oraz dobrej organizacji pracy.

Nasz Klient oferuje:
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie,
-stabilną i długotrwałą współpracę,
-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
-miłą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą,
-możliwość rozwoju zawodowego poprzez liczne kursy i szkolenia,
-pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-niezbędne narzędzia pracy.

Zaintersowała Cię nasza oferta ?
Aplikuj: a.dlugoszmezei@trenkwalder.com lub https://pl.trenkwalder.com/jobs/a0t6N0000009sSRQAY

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388