Skontaktuj się z Beata Świder

Kierownik budowy

Głogów Małopolski /
08 marca 2023, 19:49/
ID ogłoszenia:1ILjxmem
Oferta od:Firma

BAUDZIEDZIC Sp. z o.o. Sp.K.
36-060 Głogów Małopolski
ul. Lotniskowa 8

Firma budowlana BAUDZIEDZIC Sp. z o.o. Sp. K. świadcząca kompleksowe usługi budowlane w realizacji inwestycji obiektów mieszkaniowych, biurowych, handlowych, usługowych i produkcyjnych poszukuje kandydatów na stanowisko :
Region: województwo podkarpackie

Oferujemy
• Umowa o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Pełny etat, stabilne zatrudnienie,
• Praca od zaraz
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju zawodowego
• Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy m.in. - samochód firmowy wysokiej klasy

Twój zakres obowiązków
• Prowadzenie robót budowlanych zgodnie z wiedzą i sztuką budowlaną oraz zgodnie z prawem budowlanym
• Koordynacja procesu realizacji zadań zgodnie z wymogami kontraktu oraz dokumentacją,
• Zarządzanie pracą podwykonawców oraz zespołu pracowników,
• Sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych projektów;
• Prowadzenie dokumentacji.

Nasze wymagania
• Wykształcenie wyższe budowlane
• Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
• Umiejętność zarządzania pracą podległego zespołu
• Dobra organizacja pracy
• Dyspozycyjność