Skontaktuj się z Magdalena

Jaki jest powód zgłoszenia?

Technolog Programista - Jedlicze

Jedlicze /
26 kwietnia 2024, 17:25/
ID ogłoszenia:W-BMz-zK
Oferta od:Firma

Twój zakres obowiązków
• weryfikacja i opiniowanie dokumentacji technicznej robót remontowych i inwestycyjnych pod względem jej kompletności, zgodności ze zleconym zakresem robót, technicznymi możliwościami wykonania,
• wnioskowanie potrzeby uzupełnień i opracowań dokumentacji technicznej/odbiorowej oraz uzgadnianie wynikłych zmian ze zleceniodawcą lub odpowiednim biurem projektów,
• określanie i opracowywanie zapotrzebowań materiałowych wraz z wymaganiami dla materiałów niezbędnych do realizacji zadania, W razie potrzeby uzgadnianie wprowadzania materiałów zastępczych zgłaszanych przez uprawnione działy,
• opracowanie przewodników produkcyjnych,
• opracowywanie we współpracy z innymi działami technologii napraw i modernizacji dla urządzeń, dla których wymagany jest odbiór przez jednostki dozoru technicznego i nadzór nad ich wykonaniem,
• zebranie warunków technicznych wykonania i odbioru dotyczących opracowywanego zadania,
• opracowywanie wytycznych realizacji robót pod względem technologicznym,
• przygotowywanie zapytań technicznych i prowadzenie uzgodnień z klientem/projektantem w przypadku błędów lub nieścisłości w dokumentacji,

Nasze wymagania
• wykształcenie wyższe techniczne: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, robotyka i automatyzacja procesów lub inżynieria lotnicza,
• umiejętność programowania maszyn CNC z oprogramowaniem EDGECAM lub podobnym, system sterowania maszyny Heidenhain TNC 640,
• dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
• doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok,
• umiejętność odczytywania i interpretowania rysunku technicznego,
• wiedza z zakresu procesów technologicznych oraz narzędzi do obróbki części,
• umiejętność obsługi programów Pakietu MS Office, programów graficznych CAD/CAM,
• mile widziane uprawnienia SCC,
• możliwość wyjazdów do pracy na projektach realizowanych w kraju lub za granicą.

To oferujemy
• stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
• pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
• przyjazną atmosferę,
• ambitne wyzwania zawodowe,
• dużą samodzielność w działaniach,
• możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
• dofinansowanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i kursów,
• pakiet benefitów (m.in. karta MultiSport, opieka zdrowotna, ubezpieczenia na życie, ZFŚS).

Naftoremont - Naftobudowa Sp. z o.o. – jedna ze Spółek Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, znana polska firma produkcyjno-budowlano–usługowa z bogatym portfelem referencji z całego świata. Sprawdzony partner, oferujący swoje usługi zarówno w kraju, jak i zagranicą. Spółka działająca we wszystkich gałęziach przemysłu świadcząc usługi remontowe, modernizacyjne i inwestycyjne dla przemysłu rafineryjnego, petrochemicznego, chemicznego, energetycznego i koksowniczego, dla hutnictwa, przemysłu cementowego i ochrony środowiska. Firma prowadząca inwestycje w formule GW jak również EPC oraz prace w branży mechanicznej, antykorozyjnej i izolacyjnej.

Dane kontaktowe