Skontaktuj się z Aleksandra Kowalczyk

Cieśla szalunkowy / również brygady budowlane

Rzeszów /
09 maja 2023, 18:30/
ID ogłoszenia:PVIfA35A
Oferta od:Firma

OPIS STANOWISKA:
-Praca w systemie Peri
-Wykonywanie prac szalunkowych żelbetowych elementów, / głównie obiekty mieszkalne / typu; fundamenty, stropy, ściany, belki, słupy, podciągi
-Montaż/demontaż szalunków tradycyjnych (np. schody) i systemowych Peri,
-Znajomość systemu Doka, Hunnenbeck mile widziana
-Betonowanie - praca w oparciu o rysunek techniczny

WYMAGANIA:
-Min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia na stanowisku cieśla lub cieśla/zbrojarz
-Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości powyżej 3 m
-Dokładność i umiejętność sprawnej organizacji pracy
-Umiejętność pracy w zespole
-Znajomość rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem

Wynagrodzenie:
-od 25 - 28 zł netto na godzinę ('na rękę' )
OFERUJEMY:
-Umowę o pracę na czas nieokreślony (po przepracowaniu okresu próbnego 1 miesiąca )
-Bezpłatne zakwaterowanie na terenie Warszawy (dla osób spoza Warszawy)
-Bezpłatny transport z miejsca zakwaterowania na budowę
-Dla osób z Małopolski i Podkarpacia, bezpłatny transport busami co piątek i poniedziałek