Skontaktuj się z Katarzyna

Monter mebli

Rzeszów /
22 października 2019, 12:47/
ID ogłoszenia:-etrqsaM
Stan:Nowy

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Stanowisko: MONTER MEBLI-Praca w Niemczech

Miejsce pracy: północne Niemcy, Posthausen, Bremen, Hamburg, Kaltenkirchen, Nordhorn, Braunschweig, Wolfsburg

Obowiązki:
- dostawa zamówionych mebli do klienta,
- transport ciężarówkami firmowymi,
- montaż mebli na życzenie klienta,
- może być to dowolny rodzaj mebli w domu,
- Różne adaptacje podczas montażu (np. panele) za pomocą pił współrzędnościowych, strugów
elektrycznych itp.,
- połączenie sprzętu elektrycznego oraz prostych instalacji wodnych (głównie w łazience),

Wymagania:
- doświadczenie w branży meblowej,
- doświadczenie w obsłudze narzędzi do obróbki drewna,
- umiejętność pracy w zespole,
- elastyczność, gotowość do samodzielnej pracy,
- prawo jazdy kat. B, wymagane, własny samochód jest atutem,
- poziom języka Niemieckiego na poziomie A1,
- wysoka gotowość do nauki języka Niemieckiego,

Oferujemy:
- ciekawe i zróżnicowane środowisko pracy,
- elastyczny grafik,
- darmowe zakwaterowanie w trzech pierwszych miesiącach pracy,
- stałe zatrudnienie po okresie próbnym 6 miesięcy
- niemieckie ubezpieczenie społeczne
- atrakcyjne wynagrodzenie 1200€ - 1500€ netto (zależy do kwalifikacji)
- program pracowniczy XXXL (bezpłatne ubezpieczenia i pakiety emerytalne)
- wsparcie w sprawach urzędowych
- bezpłatną odzież roboczą, narzędzia pracy oraz nowoczesną flotę pojazdów (3,5to – 7,5to)
- darmowy kurs na prawo jazdy kat. C1/E (do 7,5to + przyczepa)
- bezpłatne szkolenie w zakresie zawodowego kierowcy (code 95) zgodnie z przepisami UE
- darmowe kursy różnego rodzaju także języka Niemieckiego

CV prosimy przesyłać na adres: k.trzpis@trenkwalder.com
Bliższe informacje pod numerem telefonu: 785 982 299

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., Trenkwalder Patron Sp. z o.o., Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. oraz Trenkwalder Outsourcing Poland Sp. z o.o. dla celów prowadzenia rekrutacji, w której biorę udział.