Skontaktuj się z Agata

Jaki jest powód zgłoszenia?

Murarz / Francja

Rzeszów /
03 października 2024, 09:43/
Cena:

15 000,00 zł

ID ogłoszenia:fz-jzBQv
Oferta od:Firma
Cena:15 000,00 zł

Job Innovation Sp. z o.o. jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10332.
Obecnie we współpracy z francuską firmą poszukuje 2 pracowników:
MURARZ

Miejsce pracy: Francja/ Alpy

Opis stanowiska pracy:
Wykonywanie prac murarskich zgodnie z dokumentacją techniczną,
Prace związane z układaniem cegieł, bloczków i innych materiałów budowlanych
Montaż i demontaż szalunków,
Utrzymywanie porządku w miejscu pracy,

Wymagania:
Doświadczenie na stanowisku murarza (minimum 2 lata),
Umiejętność czytania rysunków technicznych,
Punktualność, chęci do pracy,
Zdolności manualne i dokładność,
Mile widziana znajomość języka francuskiego lub angielskiego,

Oferujemy:
Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową zgodne z przepisami francuskiego Kodeksu Pracy,
Stawka godzinowa plus dodatek żywieniowy (panier),
Zapewnione zakwaterowanie,

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Dane kontaktowe

Polecamy