Skontaktuj się z Adam

Praca Niemcy PARKIECIARZ bardzo dobre warunki. Od zaraz.

Rzeszów /
02 lutego 2020, 15:30/
ID ogłoszenia:B0NjkJdE

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego Staffing PRO SP.Z.O.O. , zarejestrowana pod nr KRAZ 23196, dla jednego ze swoich klientów na terenie Niemiec poszukuje :
W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:
Parkieciarz
Zapewniamy:
niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
atrakcyjne zarobki, łącznie 2300 - 2600 Euro netto,
premia 300 Euro po przepracowaniu 3 miesięcy,
dodatki urlopowe i świąteczne,
dodatki do firmowych systemów emerytalnych,
bezpłatne ubrania robocze,
ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, na wypadek bezrobocia i ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków,
do 30 dni płatnego urlopu,
ciekawą i zróżnicowaną pracę w ramach długoterminowego zatrudnienia,
zapewniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
na życzenie możliwa wypłata tygodniówek.
Zakres obowiązków:
układanie podłóg PCV, linoleum, korkowych, kauczukowych, dywanowych i paneli,
przygotowanie i wyrównanie podłoża.
Wymagania:
wykształcenie i/lub doświadczenie zawodowe,
komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
doświadczenie na rynku niemieckim - mile widziane,
samochód i prawo jazdy - mile widziane.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie swojego CV na adres :

adam@staffingpro.eu

Z dopiskiem PARKIECIARZ