Skontaktuj się z Przedsiębiorstwo Budowlane IMBUD

Jaki jest powód zgłoszenia?

Zatrudnię Zbrojarza / Cieślę

Sędziszów Małopolski /
25 kwietnia 2024, 09:52/
ID ogłoszenia:5-nI7mfI
Stan:Nowy

Przedsiębiorstwo Budowlane IMBUD z ugruntowaną pozycją na rynku z siedzibą w Tarnowie poszukuje wykwalifikowanych pracowników budowlanych do realizacji inwestycji w Sędziszowie Małopolskim.

Opis stanowiska:
* tworzenie elementów żelbetowych
* montaż szalunków
* wykonywanie zbrojenia oraz układanie go w szalunkach i formach
* ręczna lub maszynowa obróbka betonu
* zabezpieczanie budowli żelbetowych
* pilnowanie przeprowadzonych prac zbrojarskich
* obsługa maszyn zbrojarskich
* w razie potrzeby pomoc przy innych pracach ogólnobudowlanych

Wymagania:
* doświadczenie w zawodzie jako zbrojarz
* umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
* chęci do pracy
* samodzielność i odpowiedzialność
* zaangażowanie, dokładność i rzetelność
* bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:
* stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
* atrakcyjny system premiowy
* dojazd na i z budowy
* zapewniamy odzież roboczą i narzędzia niezbędne do pracy

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 16:00

Zainteresowane osoby bardzo prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: sekretariat @imbud.tarnow.pl
bądź kontakt telefoniczny na nr: 668 019 341 lub 602 317 087

‌BUDOWA: Osiedle Młodych 9, 39-120 Sędziszów Małopolski

Dane kontaktowe

Przedsiębiorstwo Budowlane IMBUD

Dołączył: 25 kwietnia 2024

Zobacz ogłoszenia użytkownika
Pokaż numer
Wyślij wiadomość