Skontaktuj się z Przedsiębiorstwo Drogowe Sp. z o.o. Oddział Kotowa Wola

Inżynier budowy - branża drogowa

Stalowa Wola /
30 stycznia 2023, 11:38/
ID ogłoszenia:nSPLseop
Oferta od:Firma

Obowiązki:

przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom,
sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym,
nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy; rozwiązywanie problemów technicznych,
koordynowanie zamówień sprzętu, transportu, materiałów i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie,

Wymagania:

wykształcenie wyższe budowlane
znajomość pakietu MS Office
umiejętność czytania dokumentacji technicznej i znajomość podstaw AutoCAD,
zaangażowanie i chęć zdobywania doświadczenia,
uczciwość i pracowitość,
prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
Ubezpieczenie na życie,
Możliwość rozwoju zawodowego;
Zdobywanie ciekawych doświadczeń;
Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole;