Skontaktuj się z Katarzyna

Główna Księgowa/Główny Księgowy

Rzeszów /
04 sierpnia 2023, 13:08/
ID ogłoszenia:aCLfauaC
Stan:Nowy
Oferta od:Firma

Zakres obowiązków:
• Realizowanie polityki rachunkowości spółki
• Wdrażanie i usprawnianie procedur księgowo-podatkowych
• Współpraca z instytucjami zewnętrznymi m.in. bankami, audytorami i organami państwowymi
• Monitoring przepisów pod kątem optymalizacji podatkowych
• Nadzór nad poprawnością rozliczeń i kontrola formalno-rachunkowa dokumentów
• Sporządzanie rozliczeń, analiz, raportów, bilansów oraz sprawozdań finansowych
• Nadzór nad zespołem i obszarem kadrowo-płacowym

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe
• Min. 5 lat doświadczenia zawodowego w tym co najmniej 2 w samodzielnym zarządzaniu księgowością
• Doskonała znajomość przepisów rachunkowości i podatkowych w tym KSH i MSR
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego – min. B2
• Niekaralność
• Analityczne myślenie
• Sumienność i rzetelność

Oferta:
• Stabilność zatrudnienia – szukamy osoby do długotrwałej współpracy w oparciu o umowę o pracę lub B2B
• Wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia i kompetencji – 7 000 – 12 000 zł netto
• Elastyczne godziny pracy – możliwość rozpoczęcia między 7 a 9
• Szkolenia branżowe i wewnętrzne
• Ubezpieczenie dodatkowe na bardzo korzystnych warunkach z możliwością objęcia dla członków rodziny

Szukasz bezpieczeństwa, sprawdzonego pracodawcy i sprawnego procesu rekrutacyjnego?
Wyślij CV i sprawdź nas!

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).