Skontaktuj się z Agnieszka Szmigielska

Hotel Arłamów**** Kucharz/Kucharka

Ustrzyki Dolne /
18 marca 2024, 09:44/
ID ogłoszenia:HamFf8qv
Oferta od:Firma

Opis stanowiska:
• przygotowanie potraw kuchni bankietowej oraz a'la carte zgodnie z przyjętymi standardami.
• dbanie o estetykę potraw i dobrą atmosferę w zespole.
• ścisła współpraca z szefami zmian we wszystkich przestrzeniach kuchennych Hotelu Arłamów.
• dbanie o powierzony produkt jak i o higienę w miejscu pracy.

Wymagania:
• umiejętność pracy w zespole
• chęć nauki i rozwoju
• samodzielność i sprawna organizacja pracy własnej
• innowacyjność i pomysłowość
• dyspozycyjność - praca zmianowa na pełen etat
• wykształcenie kierunkowe mile widziane
• aktualne orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• komfortowe warunki pracy
• pracę z zespołem doświadczonej załogi kuchennej,
• zakwaterowanie i wyżywienie na terenie obiektu lub w pobliskiej okolicy,
• wewnętrzny system motywacyjny, szkolenia i projekt #ARŁAMOVE,
• dostęp do kultury firmy i wzorców jakie wypracowaliśmy przez 10 lat,
• możliwość zdobycia doświadczenia