Skontaktuj się z Agnieszka Szmigielska

Jaki jest powód zgłoszenia?

Hotel Arłamów **** Specjalista ds. HR

Ustrzyki Dolne /
27 września 2024, 15:00/
ID ogłoszenia:p1V6OCD0
Oferta od:Firma

Obowiązki:
- zarządzanie procesami rekrutacyjnymi,
- onboarding i offboarding pracowników,
- koordynacja projektów szkoleniowych online i stacjonarnych
- opracowywanie analiz, raportów i prezentacji
- prowadzenie działań employer brandingowych
- zadania administracyjne: współpraca z jednostkami oświatowymi w zakresie praktyk w obiekcie
- uczestnictwo w wydarzeniach typu targi i giełdy pracy

Wymagania:
- znajomość narzędzi i procesów związanych z rekrutacją, szkoleniami oraz oceną pracowników
- mile widziana znajomość prawa pracy
- umiejętności komunikacyjne wraz z empatycznym podejściem do współpracowników
- elastyczność i gotowość do realizacji różnych projektów z obszaru HR
- samodzielność, umiejętność dobrej priorytetyzacji zadań i planowania pracy

Oferujemy:
- wynagrodzenie 4300-4600 zł brutto w zależności od doświadczenia kandydata z możliwością renegocjacji po okresie próbnym
- stawka godzinowa 28,10-35,00 zł brutto w zależności od doświadczenia kandydata
- rodzaj umowy –umowa o pracę, umowa zlecenie
- stabilne zatrudnienie w Hotelu o ugruntowanej pozycji na rynku
- pełne wsparcie podczas wdrożenia w obowiązki
- zakwaterowanie i wyżywienie na terenie obiektu lub w pobliskiej okolicy
- wewnętrzny system motywacyjny, szkolenia i projekt #ARŁAMOVE, #EKOARŁAMÓW
- zniżki na usługi hotelowe
- możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
- partnerskie podejście i zdrową atmosferę

Dane kontaktowe

Agnieszka Szmigielska

Dołączył: 29 czerwca 2023

Zobacz ogłoszenia użytkownika
Pokaż numer
Wyślij wiadomość

Polecamy