Skontaktuj się z Polskie epłatności

Analityk Biznesowy

Rzeszów /
04 maja 2022, 10:37/
ID ogłoszenia:QGVt6NWf

Polskie ePłatności (PeP) to lider branży Fintech, działający na rynku od 11 lat. Firma znajduje się w pierwszej trójce największych na polskim rynku procesorów płatności bezgotówkowych oraz jest częścią międzynarodowej Grupy Nets /Nexi-lidera europejskiej branży płatniczej.

Miejsce pracy: Tajęcina, k. Rzeszowa

Zakres Obowiązków
• Analiza biznesowa przydzielonych projektów zgodnie z przyjętym standardem.
• Identyfikowanie i opisywanie interesariuszy, procesów biznesowych, obszarów i ryzyka w ramach projektu.
• Analiza SWOT i zależności w ramach projektu.
• Planowanie i szacowanie pracochłonności analizy biznesowej w ramach projektu.
• Pozyskiwanie i opisywanie wymagań biznesowych.
• Współpraca z Właścicielami Usług, Kierownikami Projektów oraz Analitykami Systemowymi.
• Doskonalenie standardu analizy biznesowej w przydzielonym zakresie.
• Wsparcie w opracowaniu uzasadnienia biznesowego projektów.

Poszukiwane kompetencje
• Minimum 2-3 letnie doświadczenie w realizacji projektów informatycznych na stanowisku analityka biznesowego lub systemowego oraz z zakresu projektowania nowych rozwiązań w IT z wykorzystaniem notacji UML i/lub BPMN.
• Doświadczenie w pozyskiwaniu i formułowaniu wymagań biznesowych w projektach IT.
• Dobra znajomość i umiejętność wykorzystania w praktyce notacji BPMN i UML.
• Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: informatyczne, ekonomiczne lub pokrewne.
• Znajomość metod realizacji projektów: Agile/Scrum i wykorzystania narzędzi typu Jira, Confluence.
• Znajomość Enterprise Architect, Visual Paradigm lub narzędzi pokrewnych.
• Umiejętność modelowania procesów biznesowych i systemowych.
• Precyzja, odpowiedzialność za działania, zdolność analitycznego myślenia, komunikatywność oraz umiejętność organizacji pracy własnej i współpracy w zespole.
• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.
• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obszarze analiz biznesowych i rynku produktów finansowych realizowanych w obszarze bankowości, ubezpieczeń, instytucji finansowych.
• Mile widziane Certyfikaty zarządzania projektami i programami (UML, BPMN, CABA, CBAP, PMIREQB).

Oferujemy
• Ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się Spółce z zapleczem lidera europejskiego.
• Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze i system premii kwartalnych MBO po okresie próbnym.
• Pakiet świadczeń pozapłacowych: m.in.: Prywatna Opieka Medyczna, Dodatkowe Ubezpieczenie Życie, Karta Multisport, możliwość uczestniczenia w kursie j. angielskiego, praca częściowo zdalna po okresie wdrożenia, imprezy integracyjne i wiele innych... .

Zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem formularza aplikacyjnego - APLIKUJ!

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.