Skontaktuj się z Joanna

Mid/Senior PHP Developer - B2B lub umowa zlecenie

Rzeszów /
18 lipca 2022, 09:03/
ID ogłoszenia:H3i7R4ZS
Stan:Nowy
Oferta od:Firma
Cena:13 000,00 zł

Forma współpracy - B2B lub umowa zlecenie

Poszukujemy programisty PHP, który stanie po słusznej stronie mocy - backend.
Głównie będziesz stawiać czoła w rozwijaniu ważnego dla zespołu produktu do wspierania biznesu, ale nie zdziw się jak zostaniesz oderwany od swoje codziennej pracy i wrzucony do arcy ambitnego i innowacyjnego projektu.

Kim jesteśmy?
Jesteśmy firmą Software House z 14-letnim doświadczeniem. Posiadamy Klientów w Europie i USA. Tworzymy dedykowane produkty od zera, jak również udoskonalamy już istniejące. Zrealizowaliśmy wiele projektów w kraju, jak i za granicą, czego efektem są osiągnięcia naszej firmy m. in. główna nagroda w konkursie Żagle Biznesu SGH - Inteligentne Organizacje 2019. Otrzymaliśmy również główną nagrodę w ramach Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej. Realizujemy ambitne projekty badawczo-rozwojowe. W związku z ciągłym rozwojem i chęcią doskonalenia, chcemy powiększyć nasz zespół.

Wymagamy:
- min. 4-letniego komercyjne doświadczenia jako programista PHP,
- języka angielskiego na poziomie min. B2/C1,
- znajomości framework’ów Laravel i/lub Symfony,
- znajomość PHPUnit i/lub PHPSpec,
- znajomości podejścia TDD lub BDD lub DDD,
- praktycznej znajomości wzorców projektowych oraz zasad SOLID,
- doświadczenia w przeprowadzaniu code review,
- znajomości relacyjnych i/lub nierelacyjnych baz danych.
….to znak, że jesteś osobą, której szukamy ;) Zaaplikuj.

Mile widziane:
- obycie z microservices, Docker’em,
- CI/CD.

Obowiązki na stanowisku:
- projektowanie, implementowanie lub ulepszanie funkcjonalności oprogramowania,
- ustalanie/ulepszanie standardów kodu,
- wsparcie rozwoju zespołu.

Zapewniamy:
- udział w międzynarodowych projektach,
- możliwość kreowania ścieżki rozwoju własnej oraz całego zespołu,
- możliwość pracy w biurze (Rzeszów) lub pracy zdanej,
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, od 6.000,00 do 13.000,00 zł netto.
Umiejętność optymalizacji i upraszczania jest esencją PRAWDZIWEGO MISTRZOSTWA. Zapraszamy Cię więc do realizacji mistrzowskich projektów.

Jesteśmy otwarci na współpracę zdalną.

Wyślij swoje CV i portfolio zrealizowanych projektów na adres: praca@aberit.eu i podaj w tytule wiadomości „Aplikacja – Mid / Senior PHP Developer”.

Dołącz do nas!
Prosimy dołączyć do aplikacji klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Aberit Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. M. Langiewicza 50 w Rzeszowie(zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.