Skontaktuj się z Katarzyna

Junior PHP Developer

Sanok /
27 lutego 2023, 09:33/
ID ogłoszenia:89pj5qgf
Stan:Nowy
Oferta od:Firma
Cena:8 000,00 zł

Chcesz rozwijać swoje kompetencje jako PHP Developer?
Znasz MySQL, JavaScript, Magneto czy Symfony?
Jeśli tak, to zapraszam do zapoznania się z ofertą:
• Młodszego Programisty PHP
• Miejsce pracy: Sanok (60% zdalnie, 40% stacjonarnie)

Oferta:
• Umowę o pracę
• Wynagrodzenie podstawowe w przedziale 5000 - 8500 zł brutto + 20% premii
• Elastyczne godziny pracy: Start pracy w przedziale 7:00 - 9:00
• Prywatna opieka medyczna
• Świadczenia finansowe z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
• Dodatki stażowe
• Nagrody jubileuszowe
• Dodatek frekwencyjny
• Stanowisko pracy wyposażone w dogodne dla Ciebie sprzęty sprzyjające komfortowi pracy

Jasny zakres obowiązków:
• Rozwijanie systemów używanych w lokalnym oddziale firmy w Sanoku oraz innych oddziałach (Niemcy, Meksyk, Chiny, Bośnia i Hercegowina, Słowacja) - autorskie systemy APS, MES, SCADA

Jeśli:
• Posiadasz doświadczenie zawodowe jako Programista lub udokumentowaną pracę przy rozwijaniu projektów OpenSource
• Bardzo dobrze znasz PHP 7/8 oraz relacyjne bazy danych
• Nie jest Ci obcy GIT, wzorce projektowe oraz metodyka TDD i SCRUM
• Twój język angielski jest na poziomie min. B1/B2

..to czekamy właśnie na Ciebie!

MASZ PYTANIA?
Zadzwoń: 504-519-102