Skontaktuj się z Agnieszka Szmigielska

Jaki jest powód zgłoszenia?

Hotel Arłamów****Technik Obsługi Obiektu Hotelowego BMS

Ustrzyki Dolne /
19 lipca 2024, 10:43/
ID ogłoszenia:9wjIl2Ew
Oferta od:Firma

Twój zakres obowiązków:

·Bieżąca eksploatacja, konserwacja instalacji i urządzeń budynkowych (instalacje elektryczne, klimatyzacyjne, grzewcze, wentylacyjne; automatyki budynkowej BMS)
·Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń;
·Usuwanie awarii;
·Współpraca z serwisami zewnętrznymi i wewnętrznymi;
·Wykonywanie prac konserwacyjno-remontowych na terenie obiektu;
·Wykonywanie przeglądów i inspekcji zgodnie z wymaganiami prawno-technicznymi.

Wymagania

·Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
·Uprawnienia SEP E Gr.1. Gr.2.
·Znajomości pakietu MS Office
·Mile widziane uprawnienia na podesty ruchome

Oferujemy:
• narzędzia niezbędne do pracy
• możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
• wynagrodzenie analogiczne do posiadanych umiejętności
• stabilizację i bardzo przyjazną atmosferę w pracy
• pełne zaplecze socjalne (możliwość zakwaterowania, korzystania z kantyny Hotelowej)
• możliwość korzystania z infrastruktury Hotelu, basenu, siłowni
• możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
• elastyczny grafik

Dane kontaktowe

Agnieszka Szmigielska

Dołączył: 29 czerwca 2023

Zobacz ogłoszenia użytkownika
Pokaż numer
Wyślij wiadomość