Skontaktuj się z Michał

Kierowca z kat. C (Niemcy)

Rzeszów /
20 lipca 2020, 13:16/
ID ogłoszenia:FsY4MA3h

Firma REMAX Sp. z o.o. to doświadczona Agencja Pracy (nr KRAZ: 7765) specjalizująca się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie do Niemiec. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Naszą misją jest stworzenie optymalnych warunków współpracy dla wszystkich zaangażowanych stron, pracowników jak i pracodawców.
Wysyłając do nas swoją aplikację możecie państwo liczyć na kontakt z naszej strony z możliwością zatrudnienia w krótkim czasie.

Z nami podejmiesz dobrą pracę!

Dla naszego Klienta w Niemczech poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA Z KAT. C

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

• kursy śmieciarką po wyznaczonej trasie
• znajomość języka niemieckiego – mile widziana

Wymagania:

• minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku
• prawo jazdy kat. C lub C+E (art. 95)
• karta kierowcy
• odpowiedzialność
• sumienność
• rzetelność

Oferujemy:

• umowa o pracę z niemieckim pracodawcą
• transport na trasie Polska – Niemcy
• transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
• zakwaterowanie
• zaliczki wypłacane co tydzień
• możliwość długofalowej współpracy
• kantyny w miejscach wywozu odpadów