Skontaktuj się z Agnieszka Szmigielska

Hotel Arłamów **** Specjalista ds. Marketingu

Ustrzyki Dolne /
02 kwietnia 2024, 17:12/
ID ogłoszenia:wrD9nKSP
Oferta od:Firma

Twój zakres obowiązków:
• tworzenie komunikacji wewnętrznej do gości hotelowych,

• tworzenie komunikacji zewnętrznej - PR / Event Marketing,

• współtworzenie materiałów reklamowych do kampanii internetowych,

• bycie współpracownikiem 3 osobowego działu,

• codzienna współpraca z kierownikami działów SPA, SPORT, GASTRONOMIA, SPRZEDAŻ

• wsparcie pracy i projektów 2 grafików komputerowych w hotelu,

Nasze wymagania:
• kreatywność i pomysły na budowanie sprzedaży poprzez komunikację marki hotelowej,

• doświadczenie na stanowiskach: specjalista ds. komunikacji lub marketingu,

• umiejętność przygotowywania treści (np. komunikatów prasowych) i na www,

• pewność swoich kompetencji zawodowych w zakresie komunikacji marki hotelowej,

• poczucie humoru i pozytywne usposobienie w codziennej pracy,

• rozumienie idei pracy przez cele i zadania, miarą prawdy jest efekt jaki uzyskujemy.

To oferujemy:
• ciekawą pracę z zespołem doświadczonych managerów branży hotelarskiej

• zakwaterowanie i wyżywienie na terenie obiektu lub w pobliskiej okolicy,

• wewnętrzny system motywacyjny, szkolenia i projekt #ARŁAMOVE, #EKOARŁAMÓW,

• dostęp do kultury firmy i wzorców jakie wypracowaliśmy przez 10 lat,

• możliwość poszerzania horyzontów zawodowych w branży turystycznej,

• współtworzenie marki Hotelu Arłamów.