Skontaktuj się z Karol

Praca jako Diagnosta Samochodowy! Atrakcyjne Wynagrodzenie!

Padew Narodowa /
09 września 2020, 17:34/
ID ogłoszenia:kC-iXNBV
Oferta od:Firma

DIAGNOSTA SAMOCHODOWY

Nasza firma należy do jednej z najprężniej działających w okolicy Padwi Narodowej. Od ponad 10 lat świadczymy usługi na najwyższym poziomie, w połączeniu z bogatym doświadczeniem i codzienną pracą nad naszą firmą staramy się osiągnąć doskonałość w naszej branży. Aktualnie poszukujemy, zmotywowanych na rozwój i osiąganie ponadprzeciętnych wyników kandydatów na stanowisko diagnosty samochodowego.

MIEJSCE PRACY: PADEW NARODOWA / PODKARPACKIE

Jeśli posiadasz doświadczenie z techniką samochodową, potrafisz ustalić gdzie stuka w zawieszeniu, bez problemu określasz kiedy był zmieniany olej po spojrzeniu na bagnet to stanowisko jest właśnie dla Ciebie.

Opis Stanowiska
* Diagnozowanie pojazdów.
* Kontrola jakości wykonanych prac.
* Prowadzenie dokumentacji zgodnie z wewnętrznymi procedurami.

Wymagania:
* Pełne uprawnienia w zakresie diagnostyki technicznej pojazdów niezbędne do pracy na okręgowej stacji kontroli pojazdów.
* Wykształcenie min. średnie, kierunkowe mechanik/mechatronik.
* Doświadczenie na podobnym stanowisku.
* Umiejętność analitycznego myślenia.
* Znajomość przepisów
* Umiejętność posługiwania się dostępnymi urządzeniami diagnostycznymi.
* Silne zorientowanie na zadowolenie Klienta i wysoką jakość usług.
* Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
* Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.
* Motywacyjny system wynagrodzeń - atrakcyjne podstawa.
* Możliwość rozwoju zawodowego.
* Przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole.
* Szkolenia z zakresu technologii obsługi i napraw samochodów osobowych.
* Zatrudnienie na pełny etat, umowa o pracę.