Skontaktuj się z Natalia Piór

Specjalista ds. zamówień na rynek niemiecki

Rzeszów /
23 listopada 2022, 11:54/
ID ogłoszenia:bcTkd8HV

Firma z branży okiennej poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. zamówień z j. niemieckim
Lokalizacja: Rudna Mała

Opis stanowiska:

• Kompletowanie dokumentacji związanej z wprowadzeniem nowego klienta do systemów
• Obsługa zamówień – wprowadzanie do systemu oraz współpraca z zespołem sprzedażowym
• Przygotowanie zamówień do wysyłki – koordynacja z działem logistyki,
• Koordynacja z działem księgowości, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

Niezbędne kwalifikacje i umiejętności:

• Doświadczenie biurowo - administracyjne
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Umiejętność pracy w zespole
• Zdolności komunikacyjne
• Wysoko rozwinięta asertywność
• Umiejętność pracy pod presją czasu

Warunki pracy:

• Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00 lub 8:00 - 16:00
• Umowę o pracę
• Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia (4600 zł brutto – 6000 zł brutto)
• System prowizyjny uzależniony od Twoich wyników pracy
• Ubezpieczenie grupowe, z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
• Szkolenia specjalistyczne
• Niezbędny sprzęt sprzyjający komfortowi pracy
• Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie