Skontaktuj się z Katarzyna

Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Dębica

Dębica /
17 sierpnia 2020, 14:08/
ID ogłoszenia:31oQLVpr
Oferta od:Firma

Firma z branży usług ochrony, poszukuje osób na stanowisko:
Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej

Miejsce pracy: Dębica

Zadania:
• patrolowanie ruchu osobowo – materiałowego
• patrolowanie terenu zewnętrznego

Wymagania:
• wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony,
• legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni,
• niekaralność,
• dyspozycyjność,
• punktualność,
• sumienność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.
• Pewność siebie
• mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
Oferujemy:
• zatrudnienie na umowę o pracę
• praca w systemie 12-godzinnym
• pracę w zgranym zespole,
• możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• stabilność zatrudnienia,
• terminowe wypłaty
• wdrożenie stanowiskowe i wsparcie przełożonego,
• pracę w systemie zmianowym.
Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00 pod nr tel. 510 014 113 , 510 011 714, po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.