Skontaktuj się z Oliwia

Specjalista ds. sprzedaży na rynek polski – praca stacjonarna

Łańcut /
18 maja 2022, 12:13/
ID ogłoszenia:JaoG_HoP

Firma zajmująca się handlem hurtowym ziarnami, orzechami i suszonymi owocami, poszukuje:

Specjalisty ds. sprzedaży na rynek polski

Praca stacjonarna w siedzibie firmy

Miejsce pracy: Łańcut

 Za swoją pracę otrzymasz:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię zależną od wyników pracy
Benefity w postaci karty Multisport i ubezpieczenia grupowego
Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
Gotową bazę klientów firmy na pierwsze miesiące wdrożenia
Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole
Ciągłe podnoszenie kwalifikacji

Opis stanowiska:

Rozwój sprzedaży oraz pozyskiwanie nowych Klientów z sektora B2B na terenie Polski
Prowadzenie negocjacji i korespondencji handlowych z Klientami poprzez telefon i email
Przyjmowanie i realizacja zamówień od Klientów

Wymagania:

Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów B2B lub B2C
Doświadczenie w pracy związanej z realizacją założonych celów
Nastawienie na dążenie do celu i wysoką motywację wewnętrzną