Skontaktuj się z Katarzyna

Główna Księgowa

Rzeszów /
28 lutego 2023, 16:40/
ID ogłoszenia:sQ3VfQKm
Oferta od:Firma

Na rynku polskim i zagranicznym działamy już 30 lat.
Specjalizujemy się w stolarce okiennej i drzwiowej, będąca połączeniem wyselekcjonowanych materiałów, nowoczesnej technologii oraz wieloletniego doświadczenia produkcyjnego.
Do naszego zespołu poszukujemy Głównej Księgowej.
Miejsce pracy: Przeworsk

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę,
• współpracę z otoczeniem biznesowym w firmie z 30 letnim stażem.

Zakres obowiązków:
• prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki zgodnie z UoR i przepisami podatkowymi,
• księgowanie i ewidencja dokumentów,
• sporządzanie deklaracji PIT, CIT, VAT, JPK i innych, zgodnie z obowiązującymi przepisami,
• sporządzanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,
• sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z UoR,
• współpraca z podmiotami zewnętrznymi, między innymi audytorami US, ZUS, GUS, PFRON,
• udział w sporządzaniu i opiniowaniu regulacji wewnętrznej Spółki,
• przygotowanie raportów dla sprawo zdalności zarządczej i controllingu.

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje
• co najmniej III stopień (główny księgowy) certyfikacji zawodu księgowego wg. Stowarzyszenia Księgowych w Polsce,
• wykształcenie wyższe,
• minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego/głównego księgowego,
• praktyczna znajomość UoR i przepisów podatkowych,
• znajomość systemów środowiska ERP,
• biegła obsługa pakietu MS Office,
• umiejętność zarządzania zespołem,
• mile kursy specjalizujące w zakresie podatków.

Jeśli zainteresowała Cię oferta – wyślij CV i daj się poznać.